євродивани

сайт меблевої майстерні здається в оренду

Дивани на замовлення

Розкладний євродиван Розкладний євродиван
Будь-який предмет меблів з натуральної шкіряної або тканинної оббивки відрізняється високою якістю і оригінальним дизайном.

Невеликі дивани глибиною до 90 см не виняток. Особлива цінність таких диванів складається в можливості встановлювати їх в невеликих за розмірами приміщеннях.

Компактний диван легко розмістити на кухні або в передпокої. Для цих цілей можна вибрати не розкладну модель зі зручними підлокітниками або без них. Ця ж модифікація успішно використовується для створення виділених зон у вітальні або спальні, поєднаної з лоджією.

Для віталень також підійдуть розкладні моделі. Якщо виникає необхідність, то їх можна використовувати і як додаткове спальне місце. Комплектація комфортними поролоновими матрацами розширює список переваг. Критерії вибору встановлюються в залежності від місця розташування дивана. Для віталень і спалень підійдуть дивани глибиною 90 см, які зручно розміщувати в так званому острівному варіанті.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box