претяжка стільців

 

замовлення приймаються на вайбер

Перетяжка та реставрація стільців

Перетяжка стільців Перетяжка стільців
Стільці, які служили нам справно багато років, рано чи пізно зношуються. І як би дбайливо ви не поводилися з ними, завжди настає такий момент, коли оббивка  настільки занепадає і застаріває, що потрібна перетяжка, а дерев'яним елементам реставрація.

Стільці більше ніж будь-які інші меблі піддаються навантаженням і за статистикою найчастіше експлуатуються.
Часто м'яке сидіння у стільця просто потребує заміни, воно просто зіпсувалося, забруднилося, порвалося і тому подібне. Найпростіший і наочніший вид реставрації - перетяжка стільця. До того ж, така послуга обійдеться набагато дешевше, ніж купівля нової конструкції.
Широко застосовуються різні тканини для оббивки стільців : шкіра, шенилл, нубук, жаккард, гобелен, флок...
Заміна затертої і розсмиканої оббивки на нову до невпізнання міняє бувалі меблі.

Перетяжка стільців - включає заміну поролону і оббивної тканини на нову.
Заздалегідь вибраний Вами оббивний матеріал розкроюється і потім старий м'який матеріал замінюється новим.
Потім здійснюється оббивка стільця тканиною і його зборка. На цьому перетяжка стільця закінчується.
Перетяжка сидіння стулаМеняя оббивну тканину можна змінити дизайн стільця підходить під дизайн приміщення. При необхідності деталі стільця можна освіжити лаковим покриттям.
Майстерня займається будь-якими роботами, пов'язаними з відновленням предметів меблів. В результаті виконаних робіт ваш стілець не можна буде відрізнити від виробу, що тільки що поступив в продаж в меблевий салон, при цьому ви витратите набагато меншу суму.
Ми враховуємо усі побажання наших клієнтів, використовуючи свої знання в цій сфері.
Наші майстри мають великий досвід роботи, а також спеціальне устаткування, це дозволяє істотно скоротити терміни перетяжки стільців.

Інші послуги майстерні: « Перетяжка офісних крісел

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box