виготовлення меблів

 

замовлення приймаються на вайбер

Виготовлення корпусних меблів

Виготовлення корпусних меблів за індивідуальними розмірами Виготовлення корпусних меблів за індивідуальними розмірами
Корпусні і вбудовані меблі по індивідуальних проектах - це мрія, втілена в реальність. На сьогодні замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів, головне - визначитися з основними побажаннями відносно цих конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку нашим фахівцям. Також вибирати вподобані матеріали і фурнітуру.

Звичайно ж, при необхідності ми допоможемо вам скласти ескіз виробів і дамо вам цінні рекомендації. Ми можемо запропонувати вам масу цікавих варіантів для облаштування квартири.

Усі меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки кімнати, для якої вона виготовляється. У нас можна замовити такі вбудовані та корпусні меблі, як шафу-купе, стіл, тумбу, спальню, меблі по індивідуальному замовленню для передпокою і вітальні, дитячу кімнату, кабінет і так далі...

Виробництво меблів відбувається досить оперативно співробітниками нашої фірми. Час виконання, залежить, передусім, від побажання нашого замовника. При необхідності ми створимо для вас меблі в найкоротші терміни. При цьому якість ніскільки не постраждає.

Вбудовані і корпусні меблі - досить-таки оригінальне рішення для вашого інтер'єру. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний інтер'єр без індивідуальних меблів.

Як показує наш досвід, меблями на замовлення, виготовленими нашими майстрами, усі наші клієнти залишаються задоволені.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Як зробити замовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі сторінки Ім'я та телефон, або залишить повідомлення у вайбер, майстер зв'яжеться з Вами.

Продаж м'яких меблів

Меблі з Німеччиіни

Шкіряні меблі з Германії

Корпусні меблі

Шафа офісна Меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки приміщення, для якої вона виготовляється.

 

Проектирование кухонной мебели У нас можна замовити любі вбудовані та корпусні меблі по індивідуальному замовленню.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box