дерев'яні меблі

 

замовлення приймаються на вайбер

Виготовлення меблів з дерева

Виготовлення дерев'яних меблів Виготовлення дерев'яних меблів
Шафи, ліжка та інші меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням, мають багато переваг перед стандартним меблюванням.

Адже поняття про смак у кожного своє. І часом дуже важко консерватору або романтику знайти щось підходяще для себе серед сучасної обстановки.

Дерев'яні предмети, виготовлені на ваше замовлення, ідеально впишуться в приміщення. Адже для цього ми розробимо особливе креслення, якие підходить саме до параметрів вашої кімнати. Ми зробимо все, щоб створити меблі, які ви уявляли в своїх мріях!

Процес виготовлення меблів на замовлення не займе багато часу, а результат буде радувати вас вічно!

Фото деяких робіт

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Як зробити замовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі сторінки Ім'я та телефон, або залишить повідомлення у вайбер, майстер зв'яжеться з Вами.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box