виготовлення меблів

 

замовлення приймаються на вайбер

Меблева майстерня пропонує послуги з виготовлення дерев'яних стільців на замовлення. Ми можемо створити стільці будь-якого дизайну та розміру, щоб відповідати вашим потребам та уподобанням.
Меблі - важлива складова будь-якого інтер'єру, яка не тільки відповідає за візуальну складову будинку, але і за комфорт перебування в ньому.
Шафи, ліжка та інші меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням, мають багато переваг перед стандартним меблюванням.
Будь-який предмет меблів з натуральної шкіряної або тканинної оббивки відрізняється високою якістю і оригінальним дизайном.
Вибрати корпусні меблі для офісу з готових варіантів часом буває дуже складно - важливо передбачити, як будуть поєднуватися шафи, стелажі, столи, тумби та інші предмети з іншим інтер'єром.
Корпусні і вбудовані меблі за індивідуальними проектами - це мрія, втілена в реальність. На сьогоднішній день замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів.
Кухня - найважливіша частина будь-якого будинку або квартири. На кухні ми не тільки готуємо і їмо, але і відпочиваємо, зустрічаємо друзів, читаємо, займаємося рукоділлям.
Шафа купе - це зручний засіб організації життєвого простору. Особливо важлива функція шафи-купе, коли необхідно заощадити вільний простір в невеликих кімнатах і коридорах. Вона чудово виглядає в дитячій кімнаті, спальні, вітальні, холі або навіть на балконі або кухні.
Корпусні і вбудовані меблі по індивідуальних проектах - це мрія, втілена в реальність. На сьогодні замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів, головне - визначитися з основними побажаннями відносно цих конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку нашим фахівцям. Також вибирати вподобані матеріали і фурнітуру.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Як зробити замовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі сторінки Ім'я та телефон, або залишить повідомлення у вайбер, майстер зв'яжеться з Вами.

Продаж м'яких меблів

Меблі з Німеччиіни

Шкіряні меблі з Германії

Корпусні меблі

Шафа офіснаМеблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки приміщення, для якої вона виготовляється.

 

Проектирование кухонной мебелиУ нас можна замовити любі вбудовані та корпусні меблі по індивідуальному замовленню.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box