послуги

 

замовлення приймаються на вайбер

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколи деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження.
Надаємо послуги обтягування гудзиків тканиною, штучною шкірою, натуральною шкірою або замшею.
На сьогодні більшість матраців, які можна придбати в магазинах, відносяться до двох типів - пружинні і безпружинні. Не дивлячись на появу на ринку матраців різних конструкцій, пружинні матраци не застарівають.
Виготовлення меблів та предметів інтер'єру лазерною порізкою На сьогоднішній день технологія лазерної порізки найчастіше використовується для інкрустації, оздоблення меблів з фанери чи натурального дерева. Вона набула популярності у дизайнерів інтер'єрів, адже дала змогу виготовляти мебі під старовину, ексклюзивні меблі, робити різноманітні декоративні накладки.
Послуги зборки розбирання меблів надаються професійними майстрами.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box