Супутні послуги

Майстерня надає супутні послуги з реставраціі матраців, пошиття спецодягу та послуги ательє.

Корпусні і вбудовані меблі по індивідуальних проектах - це мрія, втілена в реальність. На сьогодні замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів, головне - визначитися з основними побажаннями відносно цих конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку нашим фахівцям. Також вибирати вподобані матеріали і фурнітуру.

Виготовлення меблів та предметів інтер'єру лазерною порізкою

На сьогоднішній день технологія лазерної порізки найчастіше використовується для інкрустації, оздоблення меблів з фанери чи натурального дерева. Вона набула популярності у дизайнерів інтер'єрів, адже дала змогу виготовляти мебі під старовину, ексклюзивні меблі, робити різноманітні декоративні накладки.

Надаємо послуги обтягування гудзиків тканиною, штучною шкірою, натуральною шкірою або замшею.

Зручний спецодяг здатний підвищити ефективність і працездатність персоналу, а привабливий зовнішній вигляд притягнути клієнтів і сформувати позитивну думку.

Пошиття штор по індивідуальному замовленню. У чому перевага пошиття штор перед купівлею готових? Кожен інтер'єр неповторюваний і унікальний, має свою ідею.

На сьогодні більшість матраців, які можна придбати в магазинах, відносяться до двох типів - пружинні і безпружинні. Не дивлячись на появу на ринку матраців різних конструкцій, пружинні матраци не застарівають.

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.