пружинні матраци

Виготовлення пружинних матраців

Пружинний матрац в розрізі Пружинний матрац в розрізі
На сьогодні більшість матраців, які можна придбати в магазинах, відносяться до двох типів - пружинні і безпружинні. Не дивлячись на появу на ринку матраців різних конструкцій, пружинні матраци не застарівають.

Свої переваги вони демонструють в умінні набувати форми тіла сплячої людини. І потім, вони просто зручні. Пружинні матраци можна розділити на диванні і ліжкові. У диванних плавніші форми, у спальних поверхня майже рівна, тільки злегка закруглені краї. Існує різні варіанти матраців, ортопедичні, на рамній основі, безкаркасні-м'які матраци, також двосторонні. Усі ці різновиди матраців ремонтують по різному: на одних просто шиється чохол і міняється поролон, а у інших міняються зламані пружини, зміцнюються пружинні блоки.

Пружинний матрац може прослужити від 5 до 15 років, залежно від його якості і умов експлуатації. Коли він втрачає свою комфортність, матрац треба або замінити, або відремонтувати.  Адже матрац невід'ємна частина м'яких меблів, важко представити диван або ліжко без матраца.

Ваш матрац не такий пружний як раніше, просіли пружини і прийшов в непридатність поролон звертайтесь до наших майстрів.

Ми здійснюємо виготовлення пружинних матраців різної міри складності.

Ремонт матраца це заміна чохла (перетяжка матраца), з додаванням бракуючого наповнювача або повною заміною наповнювача на сучасний, який надасть йому ортопедичні властивості. У разі ремонту пружинного матраца можлива заміна пружин, що просіли.

Звертайтесь і ми допоможемо Вам в рішенні усіх проблем з вашим матрацом!

 

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box