лазерна порізка

 

замовлення приймаються на вайбер

Лазерна порізка дерева

Підсвічник виготовлений лазерною порізкою Підсвічник виготовлений лазерною порізкою
Виготовлення меблів та предметів інтер'єру лазерною порізкою На сьогоднішній день технологія лазерної порізки найчастіше використовується для інкрустації, оздоблення меблів з фанери чи натурального дерева. Вона набула популярності у дизайнерів інтер'єрів, адже дала змогу виготовляти мебі під старовину, ексклюзивні меблі, робити різноманітні декоративні накладки.

Не має значення які меблі Ви полюбяєте: в класичному стилі, в стилі бароко, рококо, ампір – будь-який стиль може стати більш довершеним завдяки лазерній обробці.

Незважаючи на те, що технологія обробки дерева за допомогою лазера СО2 з'явилася не так давно, вона вже встигла завоювати прихильність серед більшості виробників меблів. Чому? Тому що саме високоточний лазер дає змогу отримати ідеальний розкрій по складному контуру за лічені хвилини, не пошкодивши при цьому дерев'яну поверхню.

Меблі виготовленні методом лазерної порізки часом нагадують справжній витвір мистецтва, вони наділені індивідуальним характером, гарним смаком. Особливої уваги заслуговують дитячі меблі. Елементи лазерної порізки, скажімо на дитячій шафі чи ліжечку, надають меблям надзвичайно оригінального та цікавого вигляду, створюють атмосферу затишку та тепла.

Погодьтеся, що кожна людина мріє аби її  квартира була унікальною, а дизайн  - неповторним. Для того щоб помешкання в якому ми живемо стало особливим, достатньо придбати оригінальні меблі. Проте так чи інакше, а більшість меблів створюється за стандартним шаблоном. Ми пропонуємо вирішити це питання завдяки лазерній порізці. Як результат, Ви отримаєте якісні, ексклюзивні та водночас недорогі меблі про які так давно мріяли.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box