меблі для кухні

сайт меблевої майстерні здається в оренду

Меблі для кухні на замовлення

Меблі для кухні за індивідуальними розмірами Меблі для кухні за індивідуальними розмірами
Кухня - найважливіша частина будь-якого будинку або квартири. На кухні ми не тільки готуємо і їмо, але і відпочиваємо, зустрічаємо друзів, читаємо, займаємося рукоділлям.

Правильний вибір кухонних меблів багато в чому визначає, наскільки зручно буде перебувати в цьому приміщенні. При виборі гарнітура важливо пам'ятати, що він повинен бути зручним, універсальним, займати мало місця і, звичайно ж, добре виглядати.

Комплект кухонних меблів включає обідній стіл, стільці, підлогові і навісні шафи для зберігання продуктів і посуду, фасади для вбудованої техніки.

Також в кухні може знаходитись:

  • барна стійка;
  • робочий стіл;
  • шафа-пенал;
  • скриню, що виконує роль лавки
  • комод для посуду; 
  • пересувні елементи: столи-трансформери, буфети та ін .;
  • спеціальні модулі для зберігання вина, сипучих продуктів або спецій;
  • підставки для квітів і кухонних гаджетів.

Ви вирішили змінити кухонні меблі. Це непросто, як може здатися з першого погляду. Позбутися від обридлих меблів легко, але набагато складніше підбирати нові.

Найзручніший варіант вибору меблів для кухні - це замовити гарнітур в єдиному стилі і колірній гамі, будь-яких розмірів і будь-якої конфігурації.

Кухні на замовлення відрізняються від готових меблів своєю індивідуальністю. Такі меблі виготовлять за розмірами приміщення, згідно дизайну кухні.

Для додання інтер'єру кухні спокійної атмосфери найкраще підходять модулі з текстурою натурального дерева. Для створення сучасних інтер'єрів кухні підійдуть меблі насичених кольорів: синього, рожевого, червоного і т.д.

Кухня на замовлення дає можливість оптимально задіяти простір і врахувати вимоги ергономіки. Фахівці зможуть втілити всі фантазії замовника: за вашим бажанням виготовлять будь-які полички, шухлядки, яких так не вистачало в стандартному гарнітурі.

Корпусні меблі

Шафа офісна Меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки приміщення, для якої вона виготовляється.

 

Проектирование кухонной мебели У нас можна замовити любі вбудовані та корпусні меблі по індивідуальному замовленню.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box