корпусні меблі

 

замовлення приймаються на вайбер

Корпусні меблі на замовлення

Проектування і виготовлення корпусних меблів за індивідуальним замовленням Проектування і виготовлення корпусних меблів за індивідуальним замовленням
Корпусні і вбудовані меблі за індивідуальними проектами - це мрія, втілена в реальність. На сьогоднішній день замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів.

Головне - визначитися з основними побажаннями щодо даних конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку наших фахівців. Також підберемо матеріали і фурнітуру.

Звичайно ж, при необхідності ми допоможемо вам скласти ескіз виробів і дамо вам цінні рекомендації. Ми можемо запропонувати вам масу цікавих варіантів для облаштування квартири.

Всі меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки кімнати, для якої вона виготовляється. У нас можна замовити такі вбудовані меблі, як шафа-купе, стіл, тумба, спальня, меблі за індивідуальним замовленням для передпокою і вітальні, дитячої кімнати, кабінет і т.д.

Виробництво меблів відбувається досить оперативно співробітниками нашої фірми. Час виконання, залежить, перш за все, від побажання замовника. При необхідності ми створимо для вас меблі в найкоротші терміни. При цьому якість аніскільки не постраждає.

Вбудовані та корпусні меблі - досить-таки оригінальне рішення для вашого інтер'єру. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний інтер'єр без індивідуальних меблів.

Як показує наш досвід, меблями на замовлення, виготовленими нашими майстрами, всі наші клієнти залишаються задоволені.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Як зробити замовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі сторінки Ім'я та телефон, або залишить повідомлення у вайбер, майстер зв'яжеться з Вами.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box