корпусні меблі

 

Корпусні меблі на замовлення

Проектирование и изготовление корпусной мебели по индивидуальным заказам Проектирование и изготовление корпусной мебели по индивидуальным заказам
Корпусні і вбудовані меблі за індивідуальними проектами - це мрія, втілена в реальність. На сьогоднішній день замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів.

Головне - визначитися з основними побажаннями щодо даних конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку наших фахівців. Також вибираєте сподобалися матеріали і фурнітуру.

Звичайно ж, при необхідності ми допоможемо вам скласти ескіз виробів і дамо вам цінні рекомендації. Ми можемо запропонувати вам масу цікавих варіантів для облаштування квартири.

Всі меблі проектується на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки кімнати, для якого вона виготовляється. У нас можна замовити таку вбудовані меблі, як шафа-купе, стіл, тумбу, спальню, меблі за індивідуальним замовленням для передпокою і вітальні, дитячу кімнату, кабінет і т.д.

Виробництво меблів відбувається досить оперативно співробітниками нашої фірми. Час виконання, залежить, перш за все, від побажання нашого замовника. При необхідності ми створимо для вас меблі в найкоротші терміни. При цьому якість аніскільки не постраждає.

Вбудована та корпусні меблі - досить-таки оригінальне рішення для вашого інтер'єру. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний інтер'єр без індивідуальних меблів.

Як показує наш досвід, меблями на замовлення, виготовленої нашими майстрами, всі наші клієнти залишаються задоволені.

Зворотній дзвінок

Як зробити замовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box