ремонт меблів

сайт меблевої майстерні здається в оренду

Ремонт та перетяжка м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра.

Послуги доставки і зборки меблів. Виготовлення матраців будь-якого розміру і наповнення. Виїзд майстра для консультації в слушний для вас час.
Перетяжка меблів дозволяє заощадити на купівлі нових виробів для облаштування будинку. Послуга згодиться у випадку ушкодженні якого-небудь елементу і при відновленні меблів.
Офісні, стоматологічні, перукарськи... По своєму призначенню і конструктивному виконанню крісла можуть бути різними. Але усі вони повинні відповідати трьом умовам: бути зручними, ергономічними і презентабельними.
Стільці, які служили нам справно багато років, рано чи пізно зношуються. І як би дбайливо ви не поводилися з ними, завжди настає такий момент, коли оббивка  настільки занепадає і застаріває, що потрібна перетяжка, а дерев'яним елементам реставрація.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box