шафи купе

сайт меблевої майстерні здається в оренду

Шафа-купе на замовлення

Виготовлення шаф купе - індивідуальне креслення Виготовлення шаф купе - індивідуальне креслення
Шафа купе - це зручний засіб організації життєвого простору. Особливо важлива функція шафи-купе, коли необхідно заощадити вільний простір в невеликих кімнатах і коридорах. Вона чудово виглядає в дитячій кімнаті, спальні, вітальні, холі або навіть на балконі або кухні.

Шафа-купе на замовлення дозволяє підлаштувати її саме під дизайн і інтер'єр вашої квартири або офісу.

Основа конструкції шафи-купе - система розсувних дверей. Вона дозволяє забезпечити доступ до всього простору шафи без незручних петельних дверей і дверцят. За місткості і зручності з шафою купе не зрівняється жодна інша шафа.

Різноманітність внутрішньої конструкції, всілякі варіації розташування ящиків, секцій і полиць, стильний лаконічний дизайн - така шафа виступає не тільки шикарною коморою для речей, але і красивим елементом інтер'єру.

Замовляти шафу-купе стало досить популярно. Виготовлення шафи-купе на замовлення-це оптимальний, зручний і практичний варіант, в якому можуть поєднуватися найнеймовірніші матеріали і аксесуари: скло, алюміній, МДФ, ДСП, дерево, пластик і т.д.

Якщо Ви хочете придбати повністю індивідуальну шафу купе, ми з радістю зробимо її для Вас.

Корпусні меблі

Шафа офісна Меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки приміщення, для якої вона виготовляється.

 

Проектирование кухонной мебели У нас можна замовити любі вбудовані та корпусні меблі по індивідуальному замовленню.

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box