реставрація меблів

 

замовлення приймаються на вайбер

Реставрація дерев'яних та антикварних меблів

Реставрація дерев'яних меблів Реставрація дерев'яних меблів
Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколи деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження.

Найскладнішою роботою є реставрація антикварних меблів. Старовинні вироби з дерева з терміном життя, вимірюваним десятиліттями або століттями, вимагають особливого нестандартного підходу до реставрації. В цьому випадку усі операції по відновленню деревини займають в рази більше часу і вимагають особливої ретельності. Старовинні способи обробки меблів не дозволяють використовувати багато сучасних технологій і тут усі роботи виконуються виключно вручну.

Крісло початку 19 ст, Франція. До і після реставрації.

Немає сенсу міняти дорогий меблевий гарнітур, наприклад, пропаленої сигаретою плями на одній з його дверець. За підсумками роботи майстра Ви не зможете неозброєним поглядом відрізнити новий виріб від тільки що відновленого.

У категорію реставрації меблів також входить заміна тканинної оббивки м'яких меблів, ремонт механізмів трансформації (розкладки) м'яких меблів, відновлення або заміна пружинних блоків. В результаті такої реставрації Ваш диван може стати абсолютно новим виробом, в новій колірній гаммі. Це дуже зручний варіант у разі проведення косметичного ремонту в квартирі із заміною шпалер або фарбуванням стін в інший колір. Замінивши матеріал оббивки, Ви легко можете підібрати її під нове колірне забарвлення інтер'єру.

Додатково майстер може запропонувати художню реставрацію меблів з нанесенням різьблення, орнаменту або візерунків. В результаті такої реставрації Ви отримаєте справжній витвір мистецтва, за помірну плату.

Зворотній дзвінок

Перед замовленням дзвінка ознайомтесь з цінами на послуги

Реставрація крісел

Реставрація крісла

Реставрація дерева

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколы деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження. Далі...

 

Ремонт і реставрація меблів з дерева. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра. Матеріали: тканина, замінник шкіри, шкіра.
 

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box