Перетяжка офісних крісел

Дзвінок майстру

Написати у вайбер

Перетяжка офісних крісел

Перетяжка крісла шкірою Перетяжка крісла шкірою

Офісні, стоматологічні, перукарськи... По своєму призначенню і конструктивному виконанню крісла можуть бути різними. Але усі вони повинні відповідати трьом умовам: бути зручними, ергономічними і презентабельними.

Заміна оббивки кріслаПеретяжка офісного крісла - це часто найбільш вигідне рішення, та актуальна, якщо меблям вимагається лише ремонт по заміні оббивки, - це набагато дешевше, ніж купівля нового виробу. Відновлення функціональності і заміна оббивки крісла може продовжити термін його служби на тривалий час.

При ремонті офісних крісел ми використовуємо тільки якісні запчастини і матеріали перевірених виробників. Наші майстри мають великий досвід по ремонту офісних і домашніх меблів, завдяки чому відремонтовані вироби не поступаються в якості аналогічним новим стільцям.

При прийомі замовлення на відновлення комп'ютерного крісла або офісного стільця наші фахівці у разі потреби розрахують доцільність ремонту, виходячи з вартості робіт і цін комплектуючих. Це ж зробить і майстер, прибулий по виклику, якщо Ви не зможете точно вказати причину виходу стільця з ладу по телефону.

Подібні послуги ремонту

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Як зробити замовлення

 
РЕМОНТ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Реставрація меблів

Перетяжка кресла

Перетяжка крісел

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколы деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження. Далі...

 

Ремонт і реставрація м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра. Матеріали: тканина, замінник шкіри, шкіра.
 

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.