послуги

Зборка меблів

Складання меблів Складання меблів
Послуги зборки розбирання меблів надаються професійними майстрами.

Зборка нових меблів здавалося б не складе великих труднощів, інструкція є, фурнітура та і власні руки теж є. Але не усе так просто як здається, щоб конструкція виглядала добре і довго прослужила її треба зібрати точно і правильно. Ну а що робити у разі коли меблі зроблені під замовлення, адже її зборка це вже індивідуальний підхід. Та і не у кожного знайдеться багато вільного часу, то що у майстра займе 2-10 годин(залежно від виду зборки) у вас же може затягнуться на декілька днів. Наші майстри пропонуючи послуги зборки вже автоматично дають гарантію на збір меблів. Для зборки меблів майстер має усю професійний інструмент досвід роботи а головне це їх професійні зобов'язання.

У випадки розбирання меблів так само треба віднестися з повною серйозністю, тому що розібравши меблі її потім треба зібрати. У випадку при переїзді у кожного знайдеться маса турбот, і ще однією турботою буде те як вам вдасться розібрати меблі а потім відповідно назад зібрати. Коли такі роботи виконуватиме майстер ви вільно зможете віддати свій час на інші важливі справи. Майстер виконуючи свою роботу укомплектує розібрані меблі підготує до перевезення. Також якщо буде потрібно нові деталі або заміну старих це для вас не буде проблемою.

Утилізація також відбувається професійно, усі предмети які підлягають утилізації будуть укомплектовані і вивезені на утилізацію.

Ми допоможемо Вам заощадити Ваш час!

Майстерня з виготовлення та ремонту меблів

Сучасні технології з використанням якісних матеріалів дозволяють нам здійснювати виготовлення та ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Здійснюємо виготовлення меблів для кафе, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.

S5 Box