Ремонт меблів

Дзвінок майстру

Написати у вайбер

Реставрація меблів

Реставрація дерев'яних меблів Реставрація дерев'яних меблів

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколи деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження.

Немає сенсу міняти дорогий меблевий гарнітур, наприклад, пропаленої сигаретою плями на одній з його дверець. За підсумками роботи майстра Ви не зможете неозброєним поглядом відрізнити новий виріб від тільки що відновленого.

У категорію реставрації меблів також входить заміна тканинної оббивки м'яких меблів, ремонт механізмів трансформації (розкладки) м'яких меблів, відновлення або заміна пружинних блоків. В результаті такої реставрації Ваш диван може стати абсолютно новим виробом, в новій колірній гаммі. Це дуже зручний варіант у разі проведення косметичного ремонту в квартирі із заміною шпалер або фарбуванням стін в інший колір. Замінивши матеріал оббивки дивана, Ви легко можете підібрати її під нове колірне забарвлення інтер'єру.

Додатково майстер може запропонувати художню реставрацію меблів з нанесенням різьблення, орнаменту або візерунків. В результаті такої реставрації Ви отримаєте справжній витвір мистецтва, за помірну плату.

Найскладнішою роботою є реставрація антикварних меблів. Старовинні вироби з дерева з терміном життя, вимірюваним десятиліттями або століттями, вимагають особливого нестандартного підходу до реставрації. В цьому випадку усі операції по відновленню деревини займають в рази більше часу і вимагають особливої ретельності. Старовинні способи обробки меблів не дозволяють використовувати багато сучасних технологій і тут усі роботи виконуються виключно вручну.

Подібні послуги ремонту

Інші послуги майстерні: « Зборка меблів

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Як зробити замовлення

 
РЕМОНТ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Реставрація меблів

Перетяжка кресла

Перетяжка крісел

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколы деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження. Далі...

 

Ремонт і реставрація м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра. Матеріали: тканина, замінник шкіри, шкіра.
 

Продаж м'яких меблів

Меблі з Німеччиіни

Шкіряні меблі з Германії

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.