Ремонт меблів

Дзвінок майстру

Написати у вайбер

Послуги з ремонту меблів

Послуги з ремонту меблів

Ремонт та перетяжка м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра.

Послуги доставки і зборки меблів. Виготовлення матраців будь-якого розміру і наповнення. Виїзд майстра для консультації в слушний для вас час.

Перетяжка меблів дозволяє заощадити на купівлі нових виробів для облаштування будинку. Послуга згодиться у випадку ушкодженні якого-небудь елементу і при відновленні меблів.

Офісні, стоматологічні, перукарськи... По своєму призначенню і конструктивному виконанню крісла можуть бути різними. Але усі вони повинні відповідати трьом умовам: бути зручними, ергономічними і презентабельними.

Меблі, які служили нам справно багато років, рано чи пізно зношуються. І як би дбайливо ви не поводилися з нними, завжди настає такий момент, коли оббивка її настільки занепадає і застаріває, що потрібна перетяжка.

Послуги зборки розбирання меблів надаються професійними майстрами.

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколи деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження.

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Як зробити замовлення

 
РЕМОНТ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Реставрація меблів

Перетяжка кресла

Перетяжка крісел

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколы деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження. Далі...

 

Ремонт і реставрація м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра. Матеріали: тканина, замінник шкіри, шкіра.
 

Продаж м'яких меблів

Меблі з Німеччиіни

Шкіряні меблі з Германії

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.