Складання меблів

Дзвінок майстру

Написати у вайбер

Зборка меблів

Складання меблів Складання меблів

Послуги зборки розбирання меблів надаються професійними майстрами.

Зборка нових меблів здавалося б не складе великих труднощів, інструкція є, фурнітура та і власні руки теж є. Але не усе так просто як здається, щоб конструкція виглядала добре і довго прослужила її треба зібрати точно і правильно. Ну а що робити у разі коли меблі зроблені під замовлення, адже її зборка це вже індивідуальний підхід. Та і не у кожного знайдеться багато вільного часу, то що у майстра займе 2-10 годин(залежно від виду зборки) у вас же може затягнуться на декілька днів. Наші майстри пропонуючи послуги зборки вже автоматично дають гарантію на збір меблів. Для зборки меблів майстер має усю професійний інструмент досвід роботи а головне це їх професійні зобов'язання.

У випадки розбирання меблів так само треба віднестися з повною серйозністю, тому що розібравши меблі її потім треба зібрати. У випадку при переїзді у кожного знайдеться маса турбот, і ще однією турботою буде те як вам вдасться розібрати меблі а потім відповідно назад зібрати. Коли такі роботи виконуватиме майстер ви вільно зможете віддати свій час на інші важливі справи. Майстер виконуючи свою роботу укомплектує розібрані меблі підготує до перевезення. Також якщо буде потрібно нові деталі або заміну старих це для вас не буде проблемою.

Утилізація також відбувається професійно, усі предмети які підлягають утилізації будуть укомплектовані і вивезені на утилізацію.

Ми допоможемо Вам заощадити Ваш час!

Подібні послуги ремонту

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Складання меблів

  • Складання усіх видів меблів

Як зробити замовлення

 
РЕМОНТ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.