Пошиття штор

Пошиття штор та гардин

Пошиття штор та гардин Пошиття штор та гардин

Пошиття штор по індивідуальному замовленню. У чому перевага пошиття штор перед купівлею готових? Кожен інтер'єр неповторюваний і унікальний, має свою ідею.

Вдало виконані штори здатні стати родзинкою і однією з головних прикрас вашого інтер'єру, ідеально вписавшись саме у ваше вікно. Якщо ви хочете отримати справжній витвір дизайнерського мистецтва, а також зручні, функціональні штори, то ви звернулися за потрібною адресою. Замовивши індивідуальне пошиття штор, ви ніколи не зустрінете других таких же у іншому місці. Приходите в наше ательє по пошиттю штор, і тут ви знайдете різноманітні тканини для штор, підхоплення, декоративні шнури, затиски для штор і інші аксесуари.

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Замовлення послуг

ПОШИТТЯ ШТОР ТА ГАРДИН
 
Тількі Call Back*
 
*Вкажіть ім'я та телефон вгорі сторінки,
менеджер зв'яжеться з Вами на протязі дня.

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.