Перетяжка м'яких меблів

Дзвінок майстру

Написати у вайбер

Перетяжка меблів

Перетяжка м'якої частини Перетяжка м'якої частини

Перетяжка меблів дозволяє заощадити на купівлі нових виробів для облаштування будинку. Послуга згодиться у випадку ушкодженні якого-небудь елементу і при відновленні меблів.

Така послуга згодиться у разі збереження ексклюзивного інтер'єру при ушкодженні якого-небудь елементу і при відновленні антикварних меблів. Практика професійного ремонту меблів давно підтримується в багатьох країнах. У Європі навіть існує окрема послуга із заміни чохлів для меблів, оскільки її розміри адаптовані під стандартні змінні елементи.

Наслідуючи практику європейських країн, ми включили в перелік послуг, що робилися нами, перетяжку і ремонт меблів. Вартість ремонту залежить від його складності, але зазвичай він обходиться на 30-50 % дешевше за купівлю нових виробів. Досить часто людям не вистачає засобів на купівлю меблів від відомих виробників, а дешевші елементи інтер'єру не мають необхідної якості. Навіть дорогі меблі останнім часом не відрізняються надійністю і довговічністю. В середньому термін їх служби не перевищує 3-5 років. Причина криється, передусім, у використовуваних виробниками матеріалах. Не варто чекати, що бюджетні меблі будуть виготовлені з високоякісної деревини. В основному вона виробляється з ДСП, ДВП, дешевого поролону і фурнітури. Очевидно, що в даному випадку "новий" далеко не синонім слова "кращий", адже такі меблі по суті своїй є одноразовими. Викинути їх дешевше, ніж відновити. Ремонт меблів цього типу вимагає в основному заміни низькоякісного поролону, механізмів і упорядковування дерев'яного корпусу. Чи так не краще у такому разі вкласти кошти в ремонт старих, перевірених роками меблів?

Зворотній дзвінок

  1. Ваше ім'я:*
    Ви не заповнили поле!
  2. Телефон:*
    Тількі цифри!

Як зробити замовлення

 
РЕМОНТ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть вгорі Ім'я та телефон,
менеджер Вам передзвонить.

Реставрація меблів

Перетяжка кресла

Перетяжка крісел

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, сколы деревини, вм'ятини, плями, ушкодження лакофарбного покриття або грибкові ушкодження. Далі...

 

Ремонт і реставрація м'яких меблів. Послуги доставки і зборки меблів. Виїзд майстра. Матеріали: тканина, замінник шкіри, шкіра.
 

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.