Корпусні меблі на замовлення

Виготовлення корпусних меблів

Виготовлення корпусних меблів за індивідуальними розмірами Виготовлення корпусних меблів за індивідуальними розмірами

Корпусні і вбудовані меблі по індивідуальних проектах - це мрія, втілена в реальність. На сьогодні замовити виготовлення меблів не складає ніяких труднощів, головне - визначитися з основними побажаннями відносно цих конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку нашим фахівцям. Також вибирати вподобані матеріали і фурнітуру.

Звичайно ж, при необхідності ми допоможемо вам скласти ескіз виробів і дамо вам цінні рекомендації. Ми можемо запропонувати вам масу цікавих варіантів для облаштування квартири.

Усі меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки кімнати, для якої вона виготовляється. У нас можна замовити такі вбудовані та корпусні меблі, як шафу-купе, стіл, тумбу, спальню, меблі по індивідуальному замовленню для передпокою і вітальні, дитячу кімнату, кабінет і так далі...

Виробництво меблів відбувається досить оперативно співробітниками нашої фірми. Час виконання, залежить, передусім, від побажання нашого замовника. При необхідності ми створимо для вас меблі в найкоротші терміни. При цьому якість ніскільки не постраждає.

Вбудовані і корпусні меблі - досить-таки оригінальне рішення для вашого інтер'єру. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний інтер'єр без індивідуальних меблів.

Як показує наш досвід, меблями на замовлення, виготовленими нашими майстрами, усі наші клієнти залишаються задоволені.

Зворотній дзвінок

 1. Ваше ім'я:*
  Ви не заповнили поле!
 2. Телефон:*
  Тількі цифри!

Як замовити виготовлення

 
ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ
 
Замовляйте Call Back*
 
 
*Вкажіть ім'я та телефон вгорі сторінки,
менеджер зв'яжеться з Вами на протязі дня.

Меблі на замовлення

 • Виготовлення вбудованих шаф-купе
 • Виготовлення кутових і звичайних шаф
 • Зручні рішення для роботи і відпочинку
 • Виготовлення корпусних меблів
 • Збирання і розбирання меблів

Продаж м'яких меблів

Меблі з Німеччиіни

Шкіряні меблі з Германії

Майстерня з ремонту та виготовленню меблів

Сучасні технології з використанням необхідних матеріалів дозволяють нам здійснювати ремонт різної складності. Професіоналізм і організація роботи в компанії є основою якісних послуг і максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань замовника.
Про якість проведених робіт свідчить той факт, що серед наших клієнтів є не лише приватні особи, але і відомі представники ресторанного, готельного і інших сфер бізнесу. Ми здійснюємо ремонт меблів для кафе, казино, офісних центрів, ресторанів і інших комерційних закладів.